25 травня була опублікована  редакція 2.0 конфігурації “Комплексний облік для бюджетних установ України”, розробленої на платформі “1С:Підприємство 8.3”.1С_Комплексний_облік_8_бюджет

Зареєстровані користувачі попередніх версій (7.7 та 8.)  програмних продуктів для бюджетної сфери України можуть перейти на редакцію 2.0 конфігурації “Комплексний облік для бюджетних установ України” на пільгових умовах:

  • 1С:Бухгалтерія 7.7 для бюджетних установ України. Базова,
  • 1С:Бухгалтерія 7.7 ПРОФ для бюджетних установ України,
  • 1С:Підприємство 7.7 (мережева версія). Бухгалтерський облік для бюджетних установ України,
  • 1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України,
  • 1С:Підприємство 8. Зарплата і кадри для бюджетних установ.

Зареєстровані користувачі цих продуктів, що мають діючий договір 1С:ІТС, можуть безкоштовно отримати програмний продукт:

2900001720762 “1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України. Комплект для переходу з попередніх редакцій”, до складу якого входять:

  • книги “1С:Підприємство 8.3. Посібник користувача” та “1С:Підприємство 8. Конфігурація “Комплексний облік для бюджетних установ України”. Редакція 2.0. Опис” українською мовою,
  • реєстраційна картка та угода користувача на використання програмного продукту “1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України” на одному робочому місці,
  • конверт з пінкодом програмного захисту, пінкод для реєстрації продукту на сайті підтримки користувачів.

До складу продукту не включено купон на оформлення пільгової підписки на ІТС.

Зареєстровані користувачі перерахованих вище програмних продуктів, у яких відсутній діючий договір 1С:ІТС, можуть виконати апгрейд на програмний продукт 4820179070378 “1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України” за фіксованою ціною 600 грн.

1С_Комплексний_облік_8_бюджет_апгрейд

Для виконання апгрейда з продуктів версії “1С:Підприємство 7.7” і нижче необхідно повернути реєстраційні анкети програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Дистрибутиви, книги та ключі захисту залишаються користувачам для завершення роботи у старій програмі та перенесення даних з інформаційних баз у нові продукти.

Для виконання апгрейда з продуктів версії 1С:Підприємство 8 необхідно повернути реєстраційну картку та користувацьку угоду і ключ захисту (тільки для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.

Пільговим переходом можна скористатися в обмежений період – до 30.04.2017 р. включно.

Зареєстровані користувачі програмних продуктів, що включають базову/ПРОФ версію редакції 1.0 конфігурації “Комплексний облік для бюджетних установ України”, можуть отримати базову/ПРОФ версію редакції 2.0 конфігурації “Комплексний облік для бюджетних установ України”  в рамках поточних договорів на супровід програмних продуктів.

Продукти, що включають редакцію 2.0 конфігурації “Комплексний облік для бюджетних установ України” можуть придбати на умовах апгрейда зареєстровані користувачі інших програмних продуктів 1С.

Ціна апгрейда обчислюється як різниця цін придбаного продукту і продукту, що здається, плюс 27 грн., але не менше половини вартості нового продукту. Якщо одночасно з продуктом купуються клієнтські або серверні ліцензії “1С:Підприємства 8”, то ціна апгрейда розраховується виходячи з вартості всього набору продуктів.

Зателефонуйте нам прямо зараз, наш спеціаліст надасть вичерпну інформацію щодо найвигіднішого варіанту зміни облікової системи Контакти

Ознайомитись з повним текстом  інформаційного листа